O nas

Norpol express jest norweską firmą z siedzibą w Norwegii i ze stałym punktem magazynowym w Polsce i Norwegii. Oprócz stałych tras Norwegia-Szwecja-Polska oraz Polska-Szewecja-Norwegia oferujemy również przewozy kurierskie na terenie Norwegii /Bergen,Stavanger,Trondheim/.
Podejmując z nami współpracę możesz być pewien że przekazana przesyłka dotrze w wyznaczone miejsce.

Jak działamy:

WYJAZDY STAŁE

Kierunek POLSKA -NORWEGIA po trasie Oslo/Norwegia, Malmo/Szwecja, Goteborg/Szwecja, Ystad/Szwecja, Świnoujście/Polska, Wrocław/Polska, Opole/Polska, Katowice/Polska, Kraków/Polska, Wodzisław/Polska są cotygodniowe.Wyjazd w każdy wtorek z Oslo a przyjazd w środę do Polski.

Kierunek NORWEGIA – POLSKA po trasie Katowice/Polska, Wrocław/Polska, Świnoujście/Polska, Ystad/Szwecja, Goteborg/Szwecja, Oslo/Norwegia.Wyjazd w każdy piątek z Katowic a w sobotę przyjazd do Norwegii.

WYJAZDY NA ZLECENIE

Oprócz wyjazdów stałych podejmujemy zlecenia specjalne(dot.całej ładowności samochodu) w terminach i kierunkach do uzgodnienia.

KURIER W NORWEGII

Oferujemy usługi kurierskie na terenie Norwegii zmiennie w zależności od ilości zamówień na dany kierunek.

MAGAZYNOWANIE

Każda paczka/przesyłka może być dowieziona/dosłana przez Ciebie osobiście na nasz magazyn w Polsce- Wodzisław(Świętokrzyskie) lub Norwegii-Jessheim i oczekiwać na dzień wyjazdu transportu. Jest to wygodne rozwiązanie umożliwiające dostawę przesyłki w dogodnym dla Ciebie czasie.

ODBIÓR/DOSTAWA

Odbiór i dostawa ustalana jest przed podjęciem zlecenia w dogodnym dla obu stron miejscu i czasie. Powiadomimy Cię odpowiednio wcześnie telefonicznie lub SMS-em że Twoja przesyłka już do Ciebie jedzie.

Oferujemy również odbiór z punktu magazynowego umożliwiając odbiór w dogodnym dla Ciebie czasie.O tym że przesyłka czeka na Ciebie na magazynie powiadomimy telefonicznie,mailowo lub SMS-em.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami oraz uważnego przeczytania regulaminu.

Zapraszamy do współpracy.

Fachowość

Każdego klienta traktujemy indywidualnie

Terminowość

Wszystkie przesyłki dostarczane są w terminie

Niskie ceny

Wyjątkowo atrakcyjne ceny dla klientów